OTOPLAN

Türkiye’ de her geçen gün büyüyen operasyonel filo kiralama sektörünün kurucuları arasında yer alan üst yönetim kadrosu ile OTO PLAN, operasyonel araç kiralamayı yeniden tanımlamak üzere tamamı yerli sermayeli bir filo kiralama markası olarak 2012 yılında kuruldu.

Sadece kurumsal şirketlere operasyonel kiralama hizmetleri sunan OTO PLAN, kısa sürede büyüyerek 9000’i aşkın adetlik araç filosu, üstün teknolojisi, yüksek marka kalitesi, alanlarında uzman ve dinamik insan kaynağı, ülke genelinde yayılmış yetkili servis noktaları, 7/24 acil servis ve mobil destek, raporlama hizmetleri ile 300’ ü aşkın adetlik yerel ve global müşterisine yaygın ve kesintisiz bir şekilde hizmet sunuyor. Yeni müşterilerini ise bu benzersiz bir filo yönetimi deneyimine davet ediyor.

Operasyonel kiralama sektöründe değişimin öncüleri arasında yer alan Oto Plan, sahip olduğu tecrübe, geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiriyor. OTO PLAN operasyonel kiralama alanındaki faaliyetleri doğrultusunda hizmet portföyünü giderek genişletiyor.

OTO PLAN Operasyonel Taşıt Kiralama A.Ş ikinci el araç alım, satım ve takas hizmetlerini ise İKİNCİ PLAN markası çatısı altında gerçekleştiriyor.


   
     
   

  Seçmiş olduğunuz otomobil ile ilgili daha fazla bilgi almak için İkinci Plan danışmanlarımızla temasa geçiniz.

  Telefon desteği Haftaiçi
  09:00-19:00

  Telefon: 0212 299 30 00 - 0850 222 56 86

  veya e-posta